Uzdrawiająca moc modlitwy. Opowieść o sile wiary pewnego lekarza

Po modlitwach skromnego, amerykańskiego lekarza następują cudowne uzdrowienia, które są wynikiem działania Ducha Świętego. Tak przynajmniej uważa doktor Nemeh i dziesiątki ludzi, którzy dzięki niemu zostali uwolnieni od groźnych i nieuleczalnych często chorób.
Fascynująca książka Maury Zagrans przedstawia świadectwa uzdrowionych, relacje z modlitewnych spotkań, na których następowały cuda oraz opinie duchownych, w tym również biskupów, którzy pozytywnie wypowiadają się o osobie i działalności doktora Nemeha. Opowiada również niezwykłą historię powołania głównego bohatera do misji, jaką pełni. Mamy także okazję poznać jego przeniknięte wiarą, miłością i modlitwą spojrzenie na świat, które można streścić w maksymie „Cuda zdarzają się każdego dnia”.

Ta książka to opowieść o wierze, modlitwie i sile miłości, a także prawdziwa historia człowieka, który właśnie wiarą, modlitwą i miłością wypełnił swoją codzienność, żyjąc według maksymy „cuda zdarzają się każdego dnia”. Lekarz medycyny Issam Nemeh poświęcił całe swoje życie powołaniu do ukazywania uzdrawiającej mocy miłości. Historia
jego oddania i posługi w imię wielkiej prawdy i wyższego celu jest niezwykle inspirująca.
Ludzie postrzegają doktora Nemeha w różny sposób. Jedni w jego pracy widzą dowód na to, jak wiele może zdziałać w tym świecie jeden człowiek. Inni mówią, że dzięki niemu w najtrudniejszych sytuacjach nie stracili nadziei. Niektórzy są mu wdzięczni za uratowanie życia, a jeszcze inni – za ocalenie duszy.
Co sprawia, że ten skromny człowiek, który nie lubi być w centrum zainteresowania, wywołuje tak emocjonalne reakcje?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: