Akrobatyka małżeńska – konferencje ojca Szustaka

Choć problemy małżeńskie trwają odkąd pierwsza para związała się miłością i choć pewnie nigdy nie było czasów wolnych od zdrad, krzywd i zranionych serc, to jednak wydaje się, że czasy w których przyszło nam żyć, osiągają jakiś nowy poziom globalnego wręcz zamieszania, a może nawet totalnego pomieszania wszystkiego co związane jest z miłością, kobiecością i męskością.

Dzieje się tak chyba dlatego, że mylne pojęcia o tym, czym jest miłość, seksualność i płciowość i związek dwojga ludzi (zawsze oczywiście obecne) stają się jednak teraz czymś normalnym i akceptowanym.

Wydaje się momentami, że wszystko, co do tej pory uznawaliśmy w tej dziedzinie za

akrobatyka

Akrobatyka małżeńska o. Adam Szustak

oczywiste, może niełatwe, ale jednak oczywiste, obecnie zostaje zanegowane, wyśmiane i nazwane przeżytkiem ciemnych czasów, z których jak najszybciej trzeba wyzwolić człowieka i jego serce. Skutkiem tego jest oczywiście jeszcze większe zniewolenie serc i osamotnienie niezliczonej liczby osób przybierające objawy światowej epidemii.

Konferencje Akrobatyka małżeńska nagrane przez ojca Adama Szustaka – dominikanina są próbą powrotu do źródła, są wycieczką po niezwykłych fragmentach Księgi Rodzaju, Pieśni nad Pieśniami i Ewangelii, gdzie miłość nieprzerwanie od początku świata lśni niezwykłym blaskiem. Są opowieścią o niezwykłych kobietach i mężczyznach, których historie przekazuje nam Biblia, a którzy mogą na nowo zainspirować nas do poszukiwania własnej tożsamości oraz wskazać ścieżki, na których mimo trudności i naporu zła można zbudować miłość nigdy się niekończącą i dającą szczęście przekraczające granicę śmierci.

Na 5 płytach DVD i 1 płycie CD znaleźć można mnóstwo bardzo praktycznych porad dotyczących natury miłości, umiejętności budowania więzi, komunikacji małżeńskiej, seksualności, a także wielu innych kwestii ważnych dla każdego związku kobiety i mężczyzny.

Wszystko to zostało oparte na Słowie Bożym oraz setkach spotkań z narzeczonymi i małżeństwami w niezliczonej liczbie sytuacji, stażu i problemów.

A co na temat Akrobatyki małżeńskiej mówi sam o. Adam Szustak?

 

Płyty do kupienia tu:

Akrobatyka małżeńska ojciec Adam Szustak 

Reklamy

Otagowane:, , , , ,

%d blogerów lubi to: